Kontakt

  • PDF
  • Drukuj
  • Email

Redakcja: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pod powyższy adres prosimy nadsyłać wszelkie teksty i inne materiały do publikacji na Portalu, a także uwagi, komentarze i polemiki dotyczące tekstów już opublikowanych. Na ten adres prosimy również kierować uwagi techniczne dotyczące działania Portalu.

 

Redaktor naczelny: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pod powyższy adres prosimy pisać we wszelkich sprawach dotyczących współpracy z Portalem (zarówno osoby, które chciałyby publikować u nas teksty, jak i portale, strony, wydawnictwa itd. zainteresowane wszelkimi innymi formami współpracy), w tym również we wszelkich sprawach dotyczących wykorzystania materiałów zamieszczonych na Portalu i innych zagadnień w zakresie praw autorskich.

 

Zastępca redaktora naczelnego: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pod powyższy adres prosimy pisać we wszelkich sprawach dotyczących współpracy z Portalem w razie braku kontaktu z redaktorem naczelnym. Zastępca redaktora naczelnego, podobnie jak redaktor naczelny, reprezentuje Portal na zewnątrz, w szczególności w kontaktach z wydawnictwami książek historycznych.

Poprawiony: czwartek, 20 listopada 2014 21:06