Bogowie wojny: Togo – Kickstarter (nowe floty)

  • PDF
  • Drukuj
  • Email

Z początkiem czerwca Bolter.pl i GM Boardgames ruszają z nową kampanią na Kickstarterze poświęconą ich systemowi „Bogowie wojny: Togo”, w związku z tym kilka słów od nich o projekcie, któremu ze swojej strony gorąco kibicujemy.

***

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Was serdecznie do wzięcia udziału w kampanii w serwisie Kickstarter, dotyczącej morskiej gry bitewnej „Bogowie wojny: Togo”.

W tej porywającej grze gracze obejmują dowodzenie nad własnymi okrętami, prowadząc je do zwycięstwa w epoce takich bitew jak Cuszima, czy Santiago de Cuba. Te niesłychanie ekscytujące i łatwe do przyswojenia zasady gry, są gwarancją wybornych emocji dla Ciebie i Twoich przeciwników.

Już teraz dostępne są aż cztery floty: amerykańska, hiszpańska, japońska i rosyjska, wszystkie w komplecie z misternie wykonanymi modelami żywicznymi, wydrukowanymi w technice 3D w skali 1:1200. Niezależnie od tego, czy chcesz dowodzić potężnymi okrętami Cesarskiej Marynarki Wojennej Japonii, czy przejąć kontrolę nad US Navy, „Bogowie wojny: Togo” jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Aby przenieść tę ekscytującą grę do anglojęzycznego świata i wydać nowe floty, potrzebujemy Twojego wsparcia! Rozpoczynamy kampanię na Kickstarterze, aby opublikować nasze fantastyczne modele dla Royal Navy z epoki predrednotów (1885-1905). To od Ciebie zależy, nad iloma z tych modeli będziesz mógł objąć dowodzenie. Ponadto naszym celem jest sfinansowanie publikacji angielskiej wersji podręcznika do gry. Przygotuj się na przeżycie wojny morskiej jakiej nigdy dotąd nie widziałeś i dołącz do nas, by stworzyć nowe okręty i spopularyzować „Bogowie wojny: Togo” na całym świecie!

START: 1 czerwca 2023 r. o godz. 20.00.

Strona kampanii: https://www.kickstarter.com/projects/bolterpl/gods-of-war-togo

W nadchodzących tygodniach udostępnimy więcej szczegółów na temat tej kampanii. Przygotujcie się na ekscytujące wieści. Zachęcamy do wsparcia naszego projektu i zagwarantowania sobie szybkiego dostępu do nowych modeli i dodatków!

Dyskusja o projekcie na FORUM STRATEGIE

Autor: Maciej Molczyk
Grafika: Maciej Molczyk

Opublikowano 08.05.2023 r.

Poprawiony: poniedziałek, 08 maja 2023 20:53