Konkurs Modelarski Forum Strategie – wyniki XIV edycji

  • PDF
  • Drukuj
  • Email

Ostateczne wyniki, po zsumowaniu wszystkich głosów:

 

KATEGORIA 1: ODDZIAŁ (CO NAJMNIEJ 8 MODELI POSTACI) W SKALI DO 15 MM

1 miejsce: szeperd i jego praca „Dżemat janczarów” (skala: 15 mm, producent: Wargamer)

 

2 miejsce: elt i jego praca „Rajtarzy Królestwa Szwecji” (skala: 15 mm, producent: Wargamer)

 

3 miejsce: Angol000 i jego praca „Siedmiogrodzka Jazda Kopijnicza Nadworna” (skala: 15 mm, producent: Wargamer)

 

KATEGORIA 2: ODDZIAŁ (CO NAJMNIEJ 5 MODELI POSTACI) W SKALI 20 MM

1 miejsce: Malory i jego praca „Słoń bojowy Seleucydów” (skala: 20 mm, producent: Zvezda)

 

2 miejsce: szeperd i jego praca „Szarża marszałka Neya” (skala: 20 mm, producent: Front Rank Miniatures)

 

3 miejsce: rafalek91 i jego praca „Ostatnia szarża generała D'Hautpoul” (skala: 20 mm, producent: Strelets)

 

KATEGORIA 3: MODELE (CO NAJMNIEJ 3 MODELE POSTACI) W SKALI 28 MM

1 miejsce: Telamon i jego praca „Napoleoński kulig” (skala 28 mm, producent: Perry Miniatures)

 

2 miejsce: Icmrg i jego praca „Gurkha Vickers MMG Team” (skala: 28 mm, producent: Warlord Games)

 

3 miejsce: rafalek91 i jego praca „4 Pułk Kirasjerów” (skala: 28 mm, producent: Perry Miniatures)

 

KATEGORIA 4: POJAZDY I SPRZĘT WOJSKOWY (1-4 MODELE)

1 miejsce: Telamon i jego praca „Hetzer” (skala: 28 mm, producent: Warlord Games)

 

2 miejsce: domperignome i jego praca „Willys MB” (skala: 28 mm, producent: Rubicon Models)

 

3 miejsce: Mentos i jego praca „PzKpfw VIII Maus” (skala: 28 mm, producent: Blitzkrieg Miniatures)

 

KATEGORIA 5: DYWIZJA DO SYSTEMU „BOGOWIE WOJNY – LEE” W SKALI 6 MM

1 miejsce: Jarek i jego praca „Dywizja Unii” (skala: 6 mm, producent: GM Boardgames)

 

PIERWSZE 4-5 MIEJSC WRAZ Z PUNKTACJĄ

KATEGORIA 1: ODDZIAŁ (CO NAJMNIEJ 8 MODELI POSTACI) W SKALI DO 15 MM
1. Szeperd (22 pkt) – Dżemat janczarów (skala: 15 mm, producent: Wargamer)
2. Elt (16 pkt) – Rajtarzy Królestwa Szwecji (skala: 15 mm, producent: Wargamer)
3. Angol000 (11 pkt + 1 pkt)* – Siedmiogrodzka Jazda Kopijnicza Nadworna (skala: 15 mm, producent: Wargamer)
4. Stelker (11 pkt)* – Gwardia książęca (skala: 15 mm, producent: Wargamer)

KATEGORIA 2: ODDZIAŁ (CO NAJMNIEJ 5 MODELI POSTACI) W SKALI 20 MM
1. Malory (18 pkt) – Słoń bojowy Seleucydów (skala: 20 mm, producent: Zvezda)
2. Szeperd (16 pkt) – Szarża marszałka Neya (skala: 20 mm, producent: Front Rank Miniatures)
3. Rafalek91 (15 pkt) – Ostatnia szarża generała D'Hautpoul (skala: 20 mm, producent: Strelets)
4. Sigwald (7 pkt) – Rosyjscy kirasjerzy z grenadierami (skala: 20 mm, producent: Zvezda)
5. Jeyo4 (4 pkt) – Rosyjscy huzarzy (skala: 20 mm, producent: Zvezda)

KATEGORIA 3: MODELE (CO NAJMNIEJ 3 MODELE POSTACI) W SKALI 28 MM
1. Telamon (14 pkt) – Napoleoński kulig (skala 28 mm, producent: Perry Miniatures)
2. Icmrg (10 pkt + 1 pkt)* – Gurkha Vickers MMG Team (skala: 28 mm, producent: Warlord Games)
3. Rafalek91 (10 pkt)* – 4 Pułk Kirasjerów (skala: 28 mm, producent: Perry Miniatures)
4. Domperignome (8 pkt) – Amerykanie: miotacz ognia i bazooka (skala: 28 mm, producent: Warlord Games)
5. Jeyo4 (5 pkt) – Kartagińska piechota (skala: 28 mm, producent: Victrix)

KATEGORIA 4: POJAZDY I SPRZĘT WOJSKOWY (1-4 MODELE)
1. Telamon (20 pkt) – Hetzer (skala: 28 mm, producent: Warlord Games)
2. Domperignome (16 pkt) – Willys MB (skala: 28 mm, producent: Rubicon Models)
3. Mentos (9 pkt) – PzKpfw VIII Maus (skala: 28 mm, producent: Blitzkrieg Miniatures)
4. Demi_Morgana (7 pkt) – Deuce 2,5 truck (skala: 28 mm, producent: Rubicon Models)
5. Twhistoria (4 pkt) – IS-2, SU-122 (skala: 15 mm, producent: Battlefront Miniatures)

KATEGORIA 5: DYWIZJA DO SYSTEMU „BOGOWIE WOJNY – LEE” W SKALI 6 MM
1. Jarek (24 pkt) – Dywizja Unii (skala: 6 mm, producent: GM Boardgames)
Niestety praca Jarka była jedyną w tej kategorii, którą udało się ukończyć uczestnikom konkursu.

* – podczas głosowania jury pojawiły się dwa remisy – w kategorii 1: Angol000 i Stelker oraz w kategorii 3: Icmrg i Rafalek91. By je rozstrzygnąć, zgodnie z regulaminem powołano dodatkowego jurora. Został nim Paweł Zatryb, który rozstrzygnął remisy.

Nagrody specjalne rozlosowywane wśród uczestników

- Książka od wydawnictwa Erica (sponsor: wydawnictwo Erica): Wasyl
- Książka od wydawnictwa Erica (sponsor: wydawnictwo Erica): Mordred79
- Książka od wydawnictwa Erica (sponsor: wydawnictwo Erica): Sebaar
- Klucz do Steama do gry „Kingdom: New Lands” (sponsor: Telamon): Kacper
- Klucz do Steama do gry „Rusty Lake: Roots” (sponsor: Telamon): Anonim

Gratulacje dla zwycięzców!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Konkursie!

Dziękujemy także za nagrody w postaci bonów na zakupy figurek i akcesoriów wargamingowych firmie Tereny do Gier, sklepowi Modelmania oraz Fundacji POLA CHWAŁY. Dziękujemy za nagrody książkowe wydawnictwu Erica. Dziękujemy za nagrodę w postaci bonu na zakup makiet i akcesoriów do nich firmie Black Grom Studio. Dziękujemy za podstawki do figurek i bony na zakup akcesoriów wargamingowych firmie MicroArt Studio. Dziękujemy za bony na figurki i inne akcesoria wargamingowe firmie GM Boardgames. Wreszcie, last but not least, chcielibyśmy podziękować za nagrody pocieszenia będącemu jednocześnie uczestnikiem naszego konkursu Telamonowi.

 

Autor: Raleen

 

Opublikowano 18.09.2018 r.

Poprawiony: wtorek, 18 września 2018 15:11