Nagrody niespodzianki X edycji Konkursu Modelarskiego Forum Strategie

  • PDF
  • Drukuj
  • Email

W związku z finałem X edycji Konkursu Modelarskiego Forum Strategie chcielibyśmy przyznać trzy nagrody specjalne. Do tej pory nie ogłaszaliśmy za co będą przyznawane te nagrody, nazywając je, trochę tajemniczo, „nagrodami niespodziankami”. Pora uchylić tajemnicy.

Nagrody przypadają tym, którzy przez dziesięć edycji Konkursu wystawili najwięcej ukończonych prac. Nie uwzględniamy prac dodatkowych, tzn. jeśli ktoś pomalował w danej kategorii konkursowej więcej niż jedną pracę (były to rzadkie przypadki i nie mają wpływu na końcowy wynik).

 

Obrazek

 

Sponsorem nagród jest Instytut Wydawniczy Erica, od wielu lat hojnie wspierający nasz Konkurs. Nagrodą główną – za największą liczbę ukończonych prac, jest książka „Husaria Rzeczpospolitej” autorstwa Radosława Sikory. Mam nadzieję, że ten wspaniały album będzie godną nagrodą dla najaktywniejszego uczestnika konkursu. Dla tych, którzy zajęli drugie i trzecie miejsce, Wydawnictwo również przygotowało nagrody książkowe (szczegóły do ustalenia z nagrodzonymi).

 

 

Na potrzebę nagród specjalnych podliczyliśmy liczbę ukończonych prac, wystawionych przez uczestników konkursu w całej jego historii. Po podliczeniu okazało się, że najwięcej prac wystawił w Konkursie Jarek (18 prac), któremu w związku z tym przypada nagroda główna. Wraz z nim na podium znaleźli się Cisza i Jeyo4 (po 14 prac), którym również gratulujemy. Tuż za podium, jako czwarty w tej szlachetnej rywalizacji, jest Telamon (11 prac). Szczegółowa lista wszystkich uczestników Konkursu, wraz z liczbą wystawionych przez nich prac, zostanie zamieszczona na forum.

Gratulujemy najaktywniejszym uczestnikom w dotychczasowych dziesięciu edycjach Konkursu i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych edycjach, w jak największej liczbie kategorii.

Dyskusja o konkursie na FORUM STRATEGIE

Autor: Raleen

Opublikowano 21.09.2016.

Poprawiony: środa, 21 września 2016 17:48