Powstała Konfederacja Polskich Twórców Gier Bitewnych!

  • PDF
  • Drukuj
  • Email

Z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić powstanie Konfederacji Polskich Twórców Gier Bitewnych, której założycielami się firmy: Assault Publishing, GM Boardgames i White – Tree.

Confederated Wargame Creators of Poland (CWCoP) to nieformalna organizacja skupiająca rodzime firmy zajmujące się tworzeniem gier bitewnych, figurek i wszelkiego asortymentu związanego z wargamingiem. Występowanie pod jedną marką ma na celu ułatwienie zapoznania się z szeroką ofertą firm – uczestników Konfederacji, promocję polskiego wargamingu za granicą, a także wewnętrzną wymianę doświadczeń.

Największą zaletą z punktu widzenia graczy jest skupienie wszystkich informacji w jednym miejscu. Od teraz zaglądając na nasz profil FB i stronę internetową od razu dostaniemy najświeższe wieści dotyczące premier i wydarzeń związanych ze wszystkimi firmami – uczestnikami Konfederacji.

W naszej ofercie znajdują się gry science-fiction, fantasy, postapokaliptyczne, historyczne (zarówno współczesne, jak i rozgrywające się wieki temu), a także akcesoria do gier bitewnych.

Jesteśmy otwarci na współpracę z kolejnymi twórcami i wydawcami gier bitewnych w Polsce.

 

 

 

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową:

http://wargamingconfederacy.org

 

A także stronę na FB:

https://www.facebook.com/wargamingconfederacy

 

Konfederacja na Falkonie

Z ofertą i działaniami Konfederacji będzie można zapoznać się już w najbliższy weekend (6-8 listopada), podczas lubelskiego Festiwalu Fantastyki Falkon. Zapraszamy serdecznie do naszego stoiska, które mieści się w hali wystawców i jest oznaczone logiem naszej organizacji. Możecie znaleźć tam produkty firm, będących członkami Konfederacji, a także wziąć udział w konkursach.

Zapraszamy również do strefy gier bitewnych i gamesroomu, gdzie odbędą się różnego rodzaju atrakcje związane z naszymi grami:

Turnieje

Afterglow (niedziela)

Bogowie wojny – Napoleon (sobota od godziny 12.00)

Pokazy gier bitewnych

Afterglow (sobota i niedziela)

Bogowie wojny – Napoleon (piątek i niedziela)

PMC2640 (niedziela)

Pokazy gier planszowych i karcianych

ATC: Rush Hours (sobota, niedziela)

Smoki (sobota)

Dinozaury (sobota)

Władza (znana również jako „Zderzenie cywilizacji”) (sobota i niedziela)

 

Dyskusja o artykule na FORUM STRATEGIE

Autor: Maciej „Torgill” Molczyk
Zdjęcia: Maciej „Torgill” Molczyk

Opublikowano 05.11.2015 r.

Poprawiony: czwartek, 05 listopada 2015 21:58